fb

Bottega Veneta EDP

Bottega Veneta EDP

338,99 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Bottega Veneta EDP to perfum, który nawiązuje swoim charakterem do weneckiej wsi, gdzie czuć siano, zapach świeżych łąk, ziemię i drzewa, gdzie przenika nas niezwykła woń skóry, nad jaką pracuje włoski rzemieślnik. Całość w pełni oddaje charakter tego właśnie obrazka. Mamy więc tutaj wyjątkową bergamotkę, różowy pieprz, jaśmin, paczulę, a do tego to, co stanowi kwintesencję tego zapachu, czyli skóra. W takim wydaniu, tak wyrafinowany zapach nie może być nazwany inaczej, jak tylko idealnym.
 
Bottega Veneta woda perfumowana to propozycja idealna dla każdej kobiety, która czuje się młoda ciałem i duchem. To zapach, który dodaje świeżości, który otula zmysły i wydobywa z kobiety wciąż nowe pokłady energii i chęci do działania. Perfumy te mogą być dodatkiem do sukienki wieczorowej, do stroju biznesowego, jak również jeansów i bluzy zakładanej na spacer. Bez względu bowiem na określoną stylizację, w połączeniu z tymi nutami zapachowymi, każda kobieta może tutaj prezentować się wręcz fenomenalnie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L90

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: szyprowo - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Jeśli chcesz poczuć się w pełni kobieco, elegancko, zmysłowo i wyjątkowo, to bez wątpienia właśnie ten zapach będzie idealną dla Ciebie propozycją. Tak doskonały, iż trudno jest przejść obok niego obojętnie. A co zawdzięcza mu tę wyjątkowość? Z całą pewnością odpowiednie nuty zapachowe. W tym między innym skóra, paczula i mech, jaśmin arabski, a także pieprz i bergamotka. Kilka składników, a ten kwiatowo – szyprowy zapach po prostu dociera do najgłębszych zakamarków naszego ciała, przenikając nas w pełni.