fb

David Beckham – Intimately Women

David Beckham – Intimately Women

270,60 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

David Beckham Intimately Woman pojawiło się na rynku w 2008 roku. Perfumy te zostały zaprojektowane z myślą o Victorii Beckham, w których to pojawia się bukiet najpiękniejszych, świeżych kwiatów. Mamy więc tu płatki róży, mamy wanilię, nuty drzewne czy kwiat pomarańczy. Niewiele składników, ale o tak intensywnych i specyficznych zapachach, że nie mogło powstać nic bardziej ekscytującego. Jeśli odważnie, pewnie siebie, z klasą, gracją i kobiecością w pełni, to na pewno ten wybór okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.
 
David Beckham Intimately skierowane są przede wszystkim dla kobiet, które lubią bawić się modą i dla których ważne i istotne są dodatki. Najlepsza bowiem stylizacja nie stworzy jej perfekcyjną, jeśli kobieta nie dopasuje do niej odpowiednich perfum. Te są doskonałą propozycją i na dzień, do pracy, na wyjście ze znajomymi i na wieczór, na randkę z ukochaną osobą czy też na szaleństwo w gronie przyjaciół. Proste linie zapachowe, które stworzyły swego rodzaju doskonałą harmonię, jaką każda kobieta już teraz może zacząć się otaczać.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L84

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Wielka miłość? Z całą pewnością! Doskonały styl i gust? Bez dwóch zdań! Elegancja, klasa i kobiecość w najlepszym wydaniu? Oczywiście! Tym wszystkim z całą pewnością charakteryzuje się ten właśnie zapach, który skierowany został właśnie dla kobiet pragnących tego wszystkiego, w jednym wydaniu. To, co znajduje się w perfumach tych, to: wanilia, tuberoza, lilia i bergamotka, przenikająca się z kwiatem pomarańczy, drzewem sandałowym i innymi nutami kwiatowymi. Tak niewiele składników, a tak zniewalający zapach, który pokocha każda z kobiet, kiedy tylko pierwszy raz znajdzie się on na ich ciele. Możesz więc przekonać się o tej wielkiej miłości i Ty.