fb

D&G – Dolce

D&G – Dolce

549,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Perfumy Dolce zachwycają. Są one taką kompozycją, która pokazuje, że w prostocie tkwi tak naprawdę siła. Mamy tutaj między innymi kilka wzajemnie przenikających się zapachów. Jakich? Między innymi nerolę o cytrusowym zapachu, połączoną z kwiatami papai. Mamy narcyza, lilię wodną i amarylis. Do tego, nie brak tutaj również piżma i kaszmiru. Jeśli więc zakochać się w wyjątkowości tych perfum, to jesteśmy przekonani, że zbyt wiele nie trzeba. Postaw na to raz, a jesteśmy przekonani, że będą to już twoje ulubione perfumy na każdy dzień.
 
Dolce&Gabbana Dolce to zmysłowy kwiatowy zapach, który istnieje na rynku od 2014 roku. Wciąż zachwyca, wciąż zniewala i stale wybiera go bardzo duży odsetek kobiet na całym świecie. Jego ogromną zaletą jest to, że na ciele kobiety z każdą godziną pachnie mocniej, bardziej wyraziście, wciąż zupełnie inaczej. Może być dodatkiem do sukienki wieczorowej, może być elementem wypełniającym elegancki strój, może być czymś, co sprawi, że bez względu na to, co kobieta będzie miała na sobie, we wszystkim będzie prezentowała się pięknie. Ten zapach bowiem to prawdziwa magia.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L83

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Ten zapach jest wyjątkowy pod każdym, możliwym względem. Jest tak samo ważny, jak odpowiednio dobrana sukienka na wesele, czy wygodne buty do wędrówki po górach. Ta kompozycja zapachów jest po prostu pod każdym względem fenomenalna, a wszystko to dzięki kilku szczególnym nutom zapachowym. Mamy więc tutaj między innymi piżmo i kaszmir, mamy amarylis, grzybień północny i narcyz, mamy kwiat papai i nerolę. Kilka doskonałych składników i wszystkie razem tworzą coś naprawdę wyśmienitego pod każdym możliwym względem.