fb

Dolce Gabbana – Rose the One

Dolce Gabbana – Rose the One

516,60 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Bez wątpienia Dolce&Gabbana – Rose the One to doskonały wybór dla każdej kobiety, która kocha romantyczne, pełne subtelności, tajemniczości i oddania zapachy. Ta propozycja sprawdzi się i na romantycznej randce we dwoje i na nocy pełnej szaleństwa w klubie. W składzie znajdziemy między innymi cudowne, soczyste owoce - grejpfrut, mandarynka i porzeczka. Dalej przechodzimy do bułgarskiej róży, lilii, piwonii i śliwki. Dopełniamy wszystko wanilią, bursztynem i piżmem. Jeśli więc wyjątkowo i jedynie w swoim rodzaju, to właśnie z tym zapachem.
 
Dolce&Gabbana – Rose the One, są to perfumy luksusowe, które po wprowadzeniu na rynek w 2009 roku, są niezwykle pożądane przez kobiety na całym niemal świecie. Marka D& G uwielbiana jest przez kobiety, a perfumy te w sposób szczególny trafiają w gusta kobiet w każdym wieku i przy każdego rodzaju stylizacji. Niezależnie więc od tego, czy zakładasz na siebie dresik i adidasy, jeansy i koszulę czy też sukienkę, w połączeniu z tym zapachem, w każdej wersji będzie wyglądać po prostu zniewalająco.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L81

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Kwiatowo – owocowy zapach, który skierowany jest przede wszystkim dla kobiet ceniących sobie romantyczną scenerię. Wyjątkowy, bo pełen tajemniczości, intensywny, ale i przy tym bardzo subtelny. W skład tych perfum wchodzą między innymi takie składniki, jak: niezwykle pachnąca róża, wyjątkowa lilia, jedyna w swoim rodzaju konwalia czy też przepyszne porzeczki. Nie brak tutaj również mandarynki, liczi oraz tego, co przełamuje całość, a więc drzewo sandałowe. Tak wiele różnorodnych, zupełnie innych zapachów, które w jednym połączeniu tworzą ideał.