fb

Armani Code Women

Armani - Code Women

399,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Armani Code for Women to perfumy fenomenalne w każdej swojej odsłonie. Są one wyjątkowe pod każdym względem, bo z każdą kolejną godziną pachną jeszcze lepiej i jeszcze bardziej wyraziście. Ten kwiatowo – cytrusowy zapach posiada w swoim składzie kilka niezwykłych składników, które razem tworzą mieszankę wybuchową. Mamy więc tutaj imbir i miód, które są dopiero początkiem do odkrywania tego zapachu. Mamy tutaj kwiat pomarańczy, jaśmin, słodką wanilię, jak również i drzewo sandałowe. Jakże inne, zupełnie inne zapachy, a jak razem tworzą one jedyną w swoim rodzaju całość.
 
Wybierając Armani Code for Her, możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo i jedynie w swoim rodzaju. Ten zapach sprawi, że będziesz uwodzić, zniewalać i prowokować, zupełnie nie mając nad tym żadnej kontroli. Załóż na siebie zwykłe jeansy i koszulę lub elegancją sukienkę i wysokie szpilki, a do tego otocz się wonią od Armani i poczuj się naprawdę fenomenalnie. Ten zapach oszałamia i sprawia, że chce się więcej i więcej, każdego dnia. Nie czekaj zbyt długo, tylko już teraz daj się poznać innym z zupełnie nowej strony.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L72

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Zapach wyjątkowy, w którym można zakochać się do szaleństwa. Tak wyjątkowy, tak zmysłowy i jedyny w swoim rodzaju, iż trudno opisać go słowami. Jeśli kochasz cytrusowe zapachy z nutą kwiatową, to na pewno ta propozycja będzie dla Ciebie idealną. Wanilia łączy się z fasolą tonką, płatki pomarańczy z jaśminem i drzewem sandałowym, a do tego całość uzupełnia miód, imbir i nerola. Czyż można więc zyskać jeszcze lepsze połączenie? Ten zapach stanowi bardzo dobrą propozycję skierowaną dla kobiet zarówno do użytku na co dzień, jak również i na specjalne okazje.