fb

Beyonce Heat

Beyonce - Heat

246,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Beyonce Heat

Beyonce Heat to zapach, który rozpala, wzbudza pożądanie, działa na wszystkie niemal zmysły. To ukazanie pełni kobiecości, elegancji, seksapilu i klasy w najlepszym tego słowa znaczeniu. Te perfumy to coś więcej, niż tylko połączenie ze sobą kilku składników, choć i te stanowią niezwykle ważną rolę. Mamy więc tutaj między innymi czerwoną orchideę waniliową, magnolię i nerolę. Nie brak tutaj słodkiej brzoskwini, piżma, migdałów i wiciokrzewu, a także sekwoi, fasoli tonki i bursztynu. Czy taka więc mieszanka może nie być obłędna?
 
Perfumy Beyonce Heat są pokazaniem, jak silną jednostką może być kobieta. Jest ona niezniszczalna, pewna siebie, jest zagadkowa i intrygująca i mimo tego, że jest jednocześnie krucha, zawsze potrafi zwyciężyć, pokonać wszelkie przeciwności i osiągnąć to, co tylko sobie postanowi. I tak naprawdę bez względu na to, czy mowa tutaj o kobiecie młodej ciałem, w kwiecie wieku czy w pełni dojrzałej, czy mowa o bizneswoman, mamie na etacie czy pani nauczycielce, ten zapach jest dosłownie dla każdej kobiety.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L53

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu
Jeżeli lubisz orientalne zapachy, cenisz sobie niezwykłość aromatycznych nut zapachowych, to na pewno ten perfum jest właśnie dla Ciebie. Coś niezwykłego, zawartego w małym flakoniku perfum. To, co na pewno przemawia za wyborem tego produktu, to składniki tworzące niezwykłą mieszankę, która na ciele z każdą godziną pachnie mocniej, jeszcze lepiej i jeszcze bardziej wyjątkowo. Podstawą jest tutaj bursztyn, fasola tonka i drzewo. Wypełnia zapachy te piżmo, wiciokrzew i migdały, a całość uzupełniają orchidea, magnolia, brzoskwinia i neroli.