fb

Paco Rabanne – Olympea

Paco Rabanne – Olympea

469,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Olympea Paco Rabanne to zapach stworzony z myślą o kobietach zwycięskich, które nie boją się rywalizacji, są zmysłowe, uwodzicielskie oraz pewne swoich atutów. Kompozycja powstała w 2015 roku. Jej twórcami byli czołowi, światowi perfumiarze: Loc Dong, Anne Flipo i Dominique Ropion. Olympea Paco Rabanne jest zapachem orientalno-kwiatowym, który doskonale sprawdza się zarówno podczas wyjątkowych okazji, jak i na co dzień. To zapach niezwykle trwały, który rozwija się na skórze w ciekawy sposób, dostarczając coraz to nowych wrażeń zapachowych.
 

Paco Rabanne – Olympea

 
Perfumy Paco Rabanne Olympea to bardzo ciekawa, rozbudowana kompozycja zapachowa, w której znajdziemy wiele różnorodnych akordów. Nuta głowy tych zmysłowych perfum to jaśmin, zielona mandarynka oraz kwiat imbiru. Następnie wyczuć możemy niecodzienne połączenie wanilii oraz soli, które intryguje i pobudza zmysły. Bazą zapachu jest zaś kaszmir i ambra, które nadają mu szlachetności. Całość zachwyca, ciekawi i zwraca na siebie uwagę. Zapach wyróżnia się również doskonałą trwałością, co jest jego dodatkowym atutem.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L30

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
To wyjątkowe perfumy, które inspirowane są starożytnymi boginiami. Są jednocześnie zmysłowe i intensywne, jak i słodko otulające skórę. Idealnie sprawdzą się w przypadku kobiet pewnych siebie i swoich atutów. Doskonale pasują do wyjątkowych okazji oraz wieczornych wyjść, z powodzeniem mogą jednak stać się również zapachem na co dzień. W składzie perfum znaleźć możemy wiele różnorodnych nut zapachowych, takich jak: jaśmin, zielona mandarynka, kwiat imbiru, słona wanilia oraz kaszmir i ambra. Całość doskonale współgra ze sobą i pozostaje na skórze przez bardzo długi czas.