fb

Y.S.L – Manifesto

Y.S.L – Manifesto

439,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

YSL Manifesto to ciekawa kompozycja zapachowa, która została wydana w 2012 roku. Od samego początku stała się ulubionym zapachem wielu kobiet w każdym wieku. Twórcą kompozycji Yves Saint Laurent Manifesto byli znani i cenieni perfumerzy - Anne Flipo i Loc Dong. To perfumy, które stworzone zostały z myślą o kobietach odważnych, nowoczesnych, a jednocześnie wyróżniających się dobrym smakiem i elegancją. Saint Laurent Manifesto to zapach orientalno-kwiatowy, który doskonale sprawdzi się jako perfumy na co dzień. Szczególnie doskonale rozwija się w czasie ciepłych, letnich dni.
 

Yves Saint Laurent Manifesto

 
Perfumy Manifesto to rozbudowana kompozycja zapachowa, w której znajdziemy wiele ciekawych, intrygujących nut, które doskonale się ze sobą komponują. Zapach Saint Laurent Manifesto otwiera nuta głowy, która składa się z czarnej porzeczki, bergamotki oraz nut zielonych. Następnie wyczuwamy nutę serca, która złożona została z konwalii oraz wielkolistnego jaśminu. Bazą kompozycji są zaś cedr, drzewo sandałowe, wanilia oraz fasolka tonka. W rezultacie otrzymujemy zapach, który intryguje i nie pozwala o sobie zapomnieć.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L27

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
To zapach, który uosabia kobietę pełna odwagi, nie bojącą się tego, co przynosi życie. Inspiracją do jego powstania była nie tylko siła, ale również kobieca elegancja, szyk i urok. Dzięki temu jest nie tylko intrygujący, ale również nienachalny. Z powodzeniem może służyć jako perfumy na co dzień. Zapach ten określić możemy jako orientalno-kwiatowy. W jego składzie znajdziemy nuty zapachowe takie jak czarna porzeczka, bergamotka, zielona nuta, konwalia, jaśmin oraz cedr. Całość rozwija się w ciekawy sposób i przez długi czas utrzymuje się na skórze.