fb

Tommy Hilfiger – Peach Blossom

Tommy Hilfiger – Peach Blossom

492,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Tommy Hilfiger Peach Blossom to kwiatowo-owocowe perfumy, które charakteryzują się delikatnym, słodkim zapachem. Kompozycja ta miała swój debiut w 2011 roku i od razu zdobyła uznanie wśród kobiet. Stworzona została dla urodzonych optymistek, które cieszą się życiem i potrafią je doceniać. To zapach, w którym znajdziemy nie tylko owocowe, ale również egzotyczne nuty. Dzięki temu doskonale sprawdza się w czasie ciepłych, letnich miesięcy. Z powodzeniem może być stosowany jako perfumy na co dzień.

Hilfiger Peach Blossom

 
Tommy Hilfiger perfumy Peach Blossom to przede wszystkim zapach soczystej i słodkiej brzoskwini, który kojarzy się z latem. Warto jednak mieć świadomość, że w perfumach tych znajdziemy również wiele innych intrygujących nut zapachowych. Początkowo odczuć możemy między innymi bergamotkę, jeżynę oraz liście czarnej porzeczki. Następnie w nucie serca wyczuwamy irys i mimozę. Bazą tego wyjątkowego zapachu są zaś piżmo, fasolka tonka oraz kokos. Całość doskonale komponuje się ze sobą i pachnie przez naprawdę długi czas.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L26

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
To zapach, który kojarzy się z radością, wiosną oraz emocjami. Przepełniony zapachem brzoskwini stanowi idealną propozycję dla kobiet radosnych, które doceniają to, co spotyka ich w życiu. To perfumy, które doskonale sprawdzą się jako codzienny zapach – szczególnie w czasie ciepłych, letnich miesięcy. Kompozycja zapachowa tych perfum określana jest jako kwiatowo-owocowa. Nie brakuje w niej jednak również egzotycznych nut, które sprawiają, że nosząca je kobieta zwraca na siebie uwagę. Wśród nut zapachowych wymienić możemy między innymi bergamotkę, porzeczkę, jeżynę oraz wspomnianą już brzoskwinię

.