fb

Versace – Eros pour Femme

Versace – Eros pour Femme

319,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Versace Eros Femme to perfumy, które zadebiutowały w 2014 roku i od razu podbiły serca kobiet ceniących sobie zmysłowe i pobudzające emocje perfumy. Twórcami tej niezwykle bogatej kompozycji zapachowej byli: Alberto Morillas, Olivier Cresp i Nathalie Lorson. To perfumy, które określić możemy jako kwiatowo-drzewne, przebijają się w nich również piżmowe nuty. Stworzone z myślą o kobietach zmysłowych, pełnych wdzięku oraz odważnych. Idealnie sprawdzają się jako zapach na cieplejsze dni oraz specjalne okazje.
 

Versace – Eros pour Femme

 
Eros pour Femme to bardzo rozbudowana kompozycja zapachowa, która pięknie rozwija się przez bardzo długi czas. W nucie głowy znajdziemy aromaty takie jak cytryna sycylijska, owoc granatu, kalabryjska bergamotka. Następnie wyczuwamy akordy piwonii, kwiatu cytryny oraz arabskiego jaśminu. Całość kompozycji opiera się na bazie, w skład której wchodzą piżmo, nuty drzew, ambroxan oraz drzewo sandałowe. W rezultacie otrzymujemy zapach, który z pewnością nie pozostanie niezauważony.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L23

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - drzewno - piżmowe
Ilość

Brak produktu
To perfumy, które są w stanie spełnić oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej z pań. Ich inspiracją jest mityczny bóg Eros, który nie oparł się wdziękom ziemskiej kobiety. To kompozycja, którą określić możemy jako kwiatowo-drzewną. Jest niezwykle kusząca, charakterystyczna i odważna. W składzie zapachu możemy znaleźć akcenty takie jak cytryna sycylijska, owoc granatu, kalabryjska bergamotka, piwonia, kwiat cytryny, jaśmin arabski i piżmo. Całość tworzy kompozycję, która doskonale sprawdzi się w trakcie cieplejszych dni.