fb

Mexx Mexx Woman

Mexx - Mexx Woman

219,00 zł
Pojemność: 60ml
Kategoria zapachu: cytrusowe
Ilość

Mexx Woman to kompozycja zapachowa, która jest w stanie spełnić oczekiwania każdej, nawet najbardziej wymagającej kobiety. To perfumy, które wydane zostały w 2000 roku i szybko stały się prawdziwą klasyką, która wciąż cieszy się ogromną popularnością. Te cytrusowe perfumy, w których znajdziemy również kwiatowe nuty, są idealną propozycją dla kobiet nowoczesnych, energicznych, niebojących się podejmowania decyzji. Damski Mexx to idealna propozycja na lato, sprawdzi się jako perfumy na co dzień.
 

Mexx Mexx Woman

 
Perfumy Mexx Woman to starannie opracowana kompozycja cytrusowych, owocowych oraz kwiatowych nut zapachowych, w których znaleźć możemy wiele różnych, doskonale dopasowanych ze sobą akcentów. W nucie głowy perfum Mexx Woman wyczuć możemy aromaty porzeczki, bergamotki oraz cytryny. Po odświeżającym pierwszym wrażeniu wyczuwamy zapachy jaśminu, konwalii i róży. Bazą zapachu są zaś akcenty drzewa sandałowego, bursztynu oraz cedru. Całość rozwija się w ciekawy sposób i pozostaje na skórze przez długi czas.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L20

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: cytrusowe
Ilość

Brak produktu
To zapach, który jest kwintesencją świeżości. Perfumy te dodają energii, wigoru i uroku. Zainspirowane wolnością są wprost idealną propozycją dla kobiet nowoczesnych, które nie boją się życia i chętnie podążają własnymi ścieżkami. W zapachu tym możemy wyczuć aromaty czarnej porzeczki, bergamotki, cytryny, jak również jaśminu, konwalii i róży. Te świeże, kwiatowo-owocowe perfumy idealnie pasują do letnich stylizacji. Doskonale sprawdzą się jako zapach stosowany na co dzień, ponieważ pomimo swej lekkości pozostają bardzo trwałe.