fb

Dior Pure Poison

Dior - Pure Poison

449,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Pure Poison to propozycja marki Dior, która cieszy się niesłabnącą popularnością wśród kobiet lubiących perfumy owocowe, o zmysłowej nucie zapachowej. Perfumy te miały swój debiut w 2004 roku. Twórcami kompozycji byli światowej sławy perfumerzy: Carlos Benaim, Dominique Ropion i Olivier Polge. Inspiracją dla zapachu była zmysłowość. Stworzony został dla kobiet uwodzicielskich, które lubią podkreślać swoje atuty i chętnie flirtują. To idealna kompozycja zapachowa, która szczególnie pasuje do ciepłych, letnich dni i sprawdzi się niezależnie od okazji.
 

Dior Pure Poison

 
Dior Poison Pure to bogata kompozycja zapachowa, w której znajdziemy wiele różnorodnych nut i akordów. Perfumy te określić możemy jako owocowe. W nucie głowy tych perfum znajdziemy aromaty pomarańczy, słodkiej sycylijskiej mandarynki oraz bergamotki i jaśminu. Następnie wyczuwalne są wyraźne zapachy kwiatu pomarańczy oraz gardenii. Całość kończy się nutą bazy, w której wyczuć możemy między innymi drzewo sandałowe, cedr, białą ambrę i białe piżmo.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L19

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
To zapach idealny dla kobiet zmysłowych, które lubią uwodzić i czują się pewnie. Doskonale podkreśla atuty urody, a jednocześnie pozostaje elegancki i stylowy. To kompozycja, w której wyczuć możemy intensywne nuty pomarańczowe. W jej skład wchodzi bowiem zarówno zapach owocu, jak i kwiatu pomarańczy, a także słodka mandarynka. To doskonałe perfumy na lato, które z powodzeniem mogą być noszone na co dzień. Rozgrzewają, dodają zmysłowości, a przy tym poprawiają nastrój. To zapach, który z pewnością przykuwa uwagę.