fb

Chloe See by Chloe

Chloe - See by Chloe

499,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Chloe See by Chloe to wyjątkowe perfumy kwiatowo-owocowe, które miały swój debiut w 2012 roku. Twórcą tej eleganckiej, kobiecej kompozycji zapachowej jest znany perfumiarz Michel Almairac. To perfumy, których inspiracją była radość życia, optymizm oraz zmysłowość. Dzięki temu doskonale pasują do każdej kobiety, podkreślając jej urodę oraz poprawiając nastrój. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako zapach na co dzień – są bowiem lekkie i nienachalne, a przy tym bardzo charakterystyczne. Z pewnością nie zostaną więc niezauważone.
 

Chloe - See by Chloe

 
Perfumy See by Chloe to bogata kompozycja, w której znajdziemy wiele różnorodnych nut zapachowych, idealnie komponujących się ze sobą w całość. Nuty głowy w tych perfumach to przede wszystkim aromaty bergamotki oraz drobnych kwiatów jabłoni. W nucie serca znajdziemy aromatyczną esencje jaśminu i egzotycznego olejku ylang-ylang. Baza zapachu są zaś nuty piżma, drzewa sandałowego oraz słodkiej wanilii. Dzięki temu perfumy te rozwijają się w ciekawy sposób i są w stanie otulić nas zapachem na cały dzień.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L14

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
To kwiatowo-owocowe perfumy, w których wyczuć możemy również pudrowe nuty. Stworzone z myślą o kobietach, które cechuje zmysłowość, życiowy optymizm i czyste piękno. Są eleganckim uzupełnieniem każdej stylizacji i mogą być noszone niezależnie od okazji. Składają się z wielu różnorodnych nut zapachowych, wśród których wymienić możemy między innymi bergamotkę, kwiaty jabłoni, jaśmin, piżmo oraz wanilię. Dzięki temu rozwijają się w ciekawy sposób i długo utrzymują swój zapach, poprawiając nastrój i dodając uroku.