fb

Carolina Herrera – 212 VIP

Carolina Herrera – 212 VIP

449,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Carolina Herrera 212 VIP to idealny zapach dla kobiet, które prowadzą intensywne życie towarzyskie i nie są w stanie odmówić uczestnictwa w żadnej imprezie. Zapach zainspirowany nocnym życiem miasta jest energetyczny, a jednocześnie bardzo zmysłowy. Carolina Herrera 212 VIP woman to perfumy dla kobiet młodych, odważnych, które idą przez życie przebojem i chętnie zwracają na siebie uwagę. Doskonały jako uzupełnienie wieczorowych stylizacji, sprawdzi się również jako perfumy na specjalne okazje i romantyczne spotkania. To zapach niezwykle trwały, który pięknie rozwija się przez długi czas.
 

Carolina Herrera – 212 VIP

 
Kompozycja perfum Carolina Herrera jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu jest to zapach, który trudno zapomnieć. W nucie głowy tych wydanych w 2010 roku perfum wyczuć możemy upajający aromat rumu i marakui. Nuta serca to piżmo i gardenia, które nadają perfumom zmysłowości. Bazą zapachu stały się zaś aromaty fasolki tonka oraz wanilii, która ociepla i nieco łagodzi tą ekspresyjną, nowoczesną kompozycję.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L8

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - waniliowe
Ilość

Brak produktu
Idealny zapach dla kobiet, które cieszą się pewnością siebie i energią. Przypomina klimat miasta oraz nocnego życia. Dzięki temu jest wprost idealną kompozycją zapachową na imprezę. Sprawi, że poczujesz się kobieco, zmysłowo, a osoby w twoim otoczeniu z pewnością poczują się zaintrygowane. To kompozycja, którą określić można jako orientalno-waniliową. W nutach zapachowych, z których się składa, wyczuć możemy między innymi fasolkę tonka, marakuję, rum oraz wanilię.