fb

Boss Jour

Boss - Jour

136,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Hugo Boss Jour to kompozycja, która została wydana w 2013 roku. Zachwyca swoją delikatnością przy jednoczesnej zmysłowości. To idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które przepadają za kwiatowymi perfumami, a przy tym nie chcą by były one zbyt intensywne. Nic więc dziwnego, że cieszą się one nieprzemijającą popularnością. Boss Jour to idealna propozycja dla pań otwartych, nowoczesnych i pewnych siebie. Jednocześnie są to perfumy, które pasują również do miłośniczek niewinności i naturalnego piękna. Doskonale sprawdzą się jako zapach na co dzień

.

 

Boss - Jour

 
Hugo Boss Jour Pour Femme to kompozycja zapachowa, której skład opiera się przede wszystkim na aromatach białych kwiatów. W nucie głowy możemy wyczuć mocne, a jednocześnie odświeżające aromaty limy i kwiatu grejpfruta. W nucie serca zapach ten roztacza przed nami akordy konwalii, wiciokrzewu oraz innych białych kwiatów. Mocno wyczuwalna jest również frezja. Bazę zapachu stanowi brzoza oraz słoneczny bursztyn, który dodaje kompozycji ciepła.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L5

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
To nowoczesny, inspirujący zapach, który idealnie pasować będzie do kobiety oryginalnej, inteligentnej i kobiecej. Starannie dobrane nuty zapachowe tworzą kompozycję, która orzeźwia, dodaje energii, a jednocześnie sprawia, że czujemy się zmysłowo i romantycznie. Perfumy te określić możemy mianem kwiatowych. W ich skład wchodzą aromaty takie jak woń białych kwiatów, limy, grejpfruta czy brzozy. Dzięki temu jest to zapach idealnie nadający się na cieplejsze miesiące roku. Z powodzeniem możemy wykorzystywać go również na co dzień.