fb

Lady Gaga Fame

Lady Gaga - Fame

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Lady Gaga to artystka wyrazista, która niejednokrotnie zachwyciła i zaszokowała swoich fanów. Nic więc dziwnego, że zapach, który sygnuje swoim pseudonimem, jest taki jak ona – nowoczesny i ekscentryczny, a jednocześnie zmysłowy. Perfumy Lady Gaga Fame stworzone zostały w 2012 roku przez prestiżowych perfumerów, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Udało im się stworzyć połączenie zapachowe, które idealnie pasuje do kobiet odważnych i pewnych siebie oraz swoich atutów – doskonale nadaje się do ich podkreślania.
 

Lady Gaga - Fame

 
Lady Gaga Fame to perfumy, które możemy określić jako słodkie i orientalne. W nucie głowy tego zapachu znajdziemy pokrzyk i wilczą jagodę. Nuta serca perfum Lady Gaga to połączenie orchidei, jaśminu wielkolistnego oraz miodu i moreli. Bazą zapachu jest zaś kadzidło oraz szafran. To nietypowe połączenie tak wielu różnorodnych nut zapachowych pozwoliło na stworzenie zapachu, który idealnie pasuje na wieczorowe wyjścia oraz chłodniejsze miesiące roku.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L3

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Zapach stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie perfumy o słodkim, orientalnym aromacie i lubią wyróżniać się z tłumu. To kompozycja, w której znajdziemy wilczą jagodę, orchideę, miód, szafran i morelę. Połączenie tak wielu różnorodnych nut zapachowych sprawia, że są to perfumy, które nie pozostają niezauważone. Idealnie pasują więc na wielkie wyjście, jako uzupełnienie eleganckiej i odważnej stylizacji. Z pewnością przypadną do gustu paniom, które chętnie podkreślają swoją wyjątkowość i nie boją się zmysłowych akcentów.