fb

James Bond – 007 for Women

James Bond – 007 for Women

343,17 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Ten wyjątkowy perfum, bez wątpienia zachwyci Cię w najdrobniejszym detalu i szczególe. James Bond 007 for women, stawia na doskonałe nuty zapachowe, które z pewnością zachwycą każdą kobietę, w najmniejszym detalu i szczególe. Jakie nuty zapachowe wypełniają ten perfum? Piżmo, wanilia i cedr, połączone z gardenią, jaśminem i jeżyną, do tego dopełnione pieprzem, różą i bergamotką.Ta elegancja, klasa, ten urok i ta kobiecość. Czy zapach faktycznie jest nieodłączną częścią wizerunku każdej kobiety? Tak, dokładnie tak. Stylizacja to jedynie podstawa, a zapach stanowi jej totalne uzupełnienie.
 

James Bond 007 for women

 
Kobieta jest piękna w swojej naturalności. Jest kwintesencją doskonałości, wdzięku i klasy. Wypełniając swoje ciało zapachem James Bond 007 for women, bez wątpienia można stać się kobietą niezależną i świadomą swojej kobiecości. Ten zapach wyraża więcej niż tysiące słów. Ten zapach to odwaga, pewność siebie i świadomość, że woń perfum może zmienić tak naprawdę cały wizerunek kobiety. Sprawdź i przekonaj się, czy te perfumy faktycznie pasują właśnie do Ciebie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L643

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Jaki zapach pasuje do konkretnej kobiety? Na pewno taki, który jest w stanie wyrazić jej kobiecość, jej styl, sposób bycia. Stawiając na te perfumy, bez wątpienia można zakochać się w nich do szaleństwa. Kwiatowo - orientalny zapach, który pokocha każda kobieta ceniąca sobie delikatność połączoną ze zmysłowością. Piżmo, wanilia i cedr, do tego gardenia, jaśmin i jeżyny, a nad tym pieprz, róża i bergamotka. Spróbuj raz, a przekonasz się, że będzie to Twój ulubiony już zapach na zawsze.