fb

Beyonce Heat Rush

Beyonce - Heat Rush

307,50 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Perfumy Beyonce Heat Rush to z pewnością zapach dla kobiety energicznej, pewnej siebie i świadomej swojej kobiecości. To kobiecość wymieszana z dziewczęcością, delikatność z przepychem, luksus z klasą, ale i nutą prostoty. Czy można stworzyć perfumy tak różnorodne, tak skrajnie inne w swojej odsłonie? W składzie tych perfum znajdziemy między innymi słodką, soczystą pomarańczę połączoną z czereśnią i mango. Do tego nuta zapachu ambry, egzotycznych drzew, a do tego orchidei i hibiskusa. Wszystko tak idealnie ze sobą zestawione, że nic, tylko rozkoszować się tym zapachem wokół siebie.
 

Beyonce Heat Rush

 
Wybierając odpowiedni zapach, każda z nas chce postawić na taki, który będzie w pełni odpowiadał jej stylowi, jej sposobowi bycia, czy nawet cechom charakteru. Jesteśmy pewni tego, że perfumy Beyonce Heat Rush są idealną propozycją dla wszystkich zwariowanych, szalonych kobiet, które kochają odwagę, pewność siebie i dobrą zabawę, ale nie zapominają przy tym o swojej delikatności, subtelności i elegancji. Takie połączenie może dać niczego innego, jak zapach idealny. Blisko dziesięć lat, a perfumy te nadal zachwycają miliony kobiet na całym świecie.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L622

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Ten gorący, jakże kwiatowo - owocowy zapach, to coś naprawdę wyjątkowego, w czym może zakochać się praktycznie każda kobieta. Tak kusząca woń, iż trudno jest przejść obok niej obojętnie. Luksus, elegancja, klasa, a do tego pełne szaleństwo. Czy można otrzymać mieszankę bardziej wybuchową, niż właśnie ta? Patrząc na nuty zapachowe, uzyskujemy tutaj połączenie piżma, bursztynu, drzewa tekowego z mango, orchideą i hibiskusem. Całość uzupełnia z kolei marakuja, czereśnia i czerwona pomarańcza. Tak słodko i tak kwiatowo, że cały rok możesz czuć wiosnę i lato bez względu na porę i okazję.