fb

Adidas – Born Original for Her

Adidas – Born Original for Her

343,17 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Adidas to znana marka sportowa, która ma w swojej ofercie również perfumy dla osób aktywnych i energicznych. Jedną z propozycji tej firmy jest Adidas Born Original for Her. To zapach, który został wydany w 2015 roku i od razu zdobył serca pań. Nie ma w tym nic dziwnego. Ta kwiatowo-owocowa kompozycja jest połączeniem słodyczy, kobiecości i zmysłowości z nowoczesnością, świeżością i energią. Dzięki temu doskonale pasuje do współczesnych kobiet, w doskonały sposób podkreślając ich zalety.
 

Adidas Born Original for Her

 
Jakie nuty zapachowe znajdziemy w Adidas Born Original for Her? Na początku uderza nas odświeżający aromat skórki pomarańczowej, która połączona została z bergamotką oraz słodką morelą. Następnie bardzo wyczuwalne są aromaty jaśminu, kandyzowanego jabłka oraz kokosu, dzięki czemu zapach staje się lekki i ciepły. Bazą perfum są zaś fasolka tonka, cedr i drzewo oliwne, które doskonale spajają ze sobą wszystkie poprzednie aromaty, tworząc spójną, bardzo efektowną całość.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L567

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
To idealna propozycja dla pań, które lubią energetyczne, pobudzające zapachy pełne witalności. Kompozycja akordów owocowych, słodkich i cytrusowych dodaje pewności siebie, pobudza do działania, a jednocześnie podkreśla kobiecość i kusi zmysłowością. Wyczuć możemy w niej jaśmin, kokos, bergamotkę oraz słodką morelę. To zapach idealny dla kobiet nowoczesnych, które są aktywne i nie boją się podkreślać swojej oryginalności. Doskonale dobrane nuty zapachowe, które równoważą się i uzupełniają, sprawiają, że jest to zapach, którego możemy używać każdego dnia, niezależnie od pory roku.