fb

Hugo Boss – Dark Blue

Hugo Boss – Dark Blue

124,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Hugo Boss Dark Blue to perfumy, które mają za sobą długą historię. Ich premiera miała bowiem miejsce w 1999 roku. Mimo to, zapach ten wciąż cieszy się sporą popularnością i nie wychodzi z mody. Dark Blue Hugo Boss jest więc dowodem na to, że udana kompozycja zapachów nie starzeje się nigdy. Wszystko to dzięki twórcom zapachu: Alainowi Astoriemu oraz Beatrice Piquet.
 

Wypróbuj Hugo Boss Dark Blue

 
Hugo Boss Dark Blue to perfumy, które są słodkie i ciepłe, a mimo to niepozbawione ożywczej i pobudzającej do działania świeżości. W nucie głowy znajdziemy nuty pomarańczy, imbiru, grejpfruta oraz limy. To właśnie one działają niezwykle energetycznie. Koi je nuta serca, która składa się z mahoniu, cyprysu, szałwii oraz geranium. Bazę zapachu tworzą zaś akordy paczuli, benzoesu, wetywerii oraz słodkiej wanilii. Perfumy te mają więc niezwykle szeroki i bogaty skład, co stanowi o ich sile i ponadczasowej popularności wśród eleganckich mężczyzn, ceniących sobie zapachy najwyższej jakości.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Perfumy L'amour Nr L298

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - przyprawowe
Ilość

Brak produktu
To wyjątkowy zapach, który łączy w sobie nuty korzenne, drzewne oraz świeże. Takie połączenie nie zdarza się często, przez co perfumy te zyskały uznanie wśród mężczyzn na całym świecie. Są propozycją idealną dla panów pewnych siebie, lubiących intrygujące zapachy, które przyciągają uwagę, a jednocześnie nie są ciężkie i duszące. Aromaty pomarańczy, szałwii czy imbiru, które znajdziemy w tej kompozycji zapachowej, sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie na co dzień. To zapach eleganckiego mężczyzny, który ceni to co trwałe, znane i sprawdzone.