fb

Perfumy L'amour Nr L671

Perfumy L'amour Nr L671

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Każda kobieta jest inna, każda na swój sposób wyjątkowa. O ile jedna ceni w sobie spokój ducha, inna emanuje energią i żywiołowością. Jedna jest wybuchowa, inna spokojna. Jedna pełna energii, inna stonowana. Jedno jest jednak pewne, każda ma w sobie delikatność, jakiej nawet nie sposób opisać słowami. Chcąc więc jeszcze bardziej ją podkreślić, z całą pewnością te oto nuty zapachowe stanowią najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać. Czarna porzeczka, różowy pieprz, gruszka, do tego róża, jaśmin i heliotrop, a całość uzupełnia wanilia i cedr.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Armani – Si Passion

549,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Ten zapach to coś więcej, niż tylko zwykłe perfumy. Armani Si Passion to gwarancja pełnej kobiecości, klasy i niezależności w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wyjątkowe w tych perfumach jest to, że łączą one w sobie czarną porzeczkę, soczystą gruszkę i niezwykłą wanilię, jednocześnie dopełniając się jaśminem, różą i heliotropem. Ponadto całość uzupełnia drzewo cedrowe. W takim zestawieniu ten owocowo - kwiatowy zapach pachnie naprawdę obłędnie, aż trudno jest przejść obok niego obojętnie.
 

Armani - Si Passion

 
Perfumy Si Passion powstały z myślą o tym, by każda kobieta czuła się dzięki nim naprawdę wyjątkowo. Indywidualizm w pełni? Tak właśnie możemy opisać zapach Si Passion, jaki znajduje się w najnowszej kolekcji marki Armani. Elegancja? Z całą pewnością! Siła? Bez dwóch zdań! Niezależność? Dokładnie tak! To wszystko można uzyskać stawiając na ten oto zapach, tak wyjątkowy, iż rozpala on zmysły i pragnie powiedzieć chcę więcej.