fb

Perfumy L'amour Nr L666

Perfumy L'amour Nr L666

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Niezwykle romantyczny zapach, który sprawia, że każda kobieta czuje się poprzez niego wyjątkowo. Otula niczym ramiona ukochanego mężczyzny, wprawia w pożądanie i unosi cząstki miłości i szczęścia w powietrzu, tworząc jedyną w swoim rodzaju aurę. Rozwiązanie to sprawdza się idealnie dla nowoczesnej i romantycznej kobiety, która kocha orientalne, aromatyczne zapachy. Cytrusy, nerola i elemi, łączą się z szałwią, lawendą i liśćmi fiołka, uzupełniając się ponadto piżmem i ambrą.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Calvin Klein – Obsessed For Women

153,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Jeśli pragniesz otaczać się perfumami wyjątkowymi i jedynymi w swoim rodzaju, to bez wątpienia Calvin Klein Obsessed for Women, stanowić będzie dla Ciebie idealną propozycję. Sprawdzi się i do używania w ciągu dnia i na specjalne okazje. W skład tego zapachu wchodzą między innymi świeże nuty owoców cytrusowych, gorzka nerola i słodka żywica elemi. Nie zabrakło tutaj również nuty lawendy, gałązek szałwii, jak również i liści fiołka oraz oczywiście obowiązkowo - piżma. Ten jakże aromatyczno - przyprawowy zapach to idealne rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie inność w najlepszym tego słowa znaczeniu.
 

Calvin Klein - Obsessed For Women

 
CK Obsessed for Women to następczyni swojej jedynej w swoim rodzaju poprzedniczki pochodzącej z 1993 roku. Niby tak wiele wspólnego, ale jednak zupełnie nowe spojrzenie, nowe doznania, jeszcze więcej przyjemności. Perfumy w tym wydaniu to przeszłość, przyszłość i to, co tu i teraz. Zachwyć wszystkich niezwykłym zapachem, który sprawi, że będziesz czuła się jeszcze bardziej kobieco, zmysłowo i jedynie w swoim rodzaju. Pragniesz tego? Teraz masz taką możliwość