fb

Perfumy L'amour Nr L663

Perfumy L'amour Nr L663

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Tak doskonały, wyjątkowy i niepowtarzalny, iż nie sposób przejść obok niego obojętnie. Każda kobieta lubi czuć się piękną i wyjątkową i każda na swój sposób pragnie tą kobiecość ukazać. Ten zapach pozwala ukazać odwagę i śmiałość, dając przy tym możliwość cieszenia się każdą, najmniejszą nawet rzeczą. Czasami tak niewiele trzeba, by być jeszcze bardziej wyjątkową. Zapach ten łączy w sobie cytrynę, nerolę i malinę, łącząc się z różą, piżmem, wanilią i ambrą. Kwiaty i owoce w jednym zestawieniu? Jak najbardziej jesteśmy na tak.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Armani – Because It's You

399,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Perfumy Becouse it’s you są niezwykle pociągające, zmysłowe i pełne kobiecości w najlepszym wydaniu. Stanowią one kwintesencję tego, co w każdej kobiecie jest najbardziej pociągające. Skąd taki ich fenomen? Dlaczego właśnie na nie warto stawiać? Wszystko to zawdzięczamy między innymi dojrzałej malinie łączącej się z nerolą, finezyjną różą i słodką wanilią. Nie mogło do całości zabraknąć piżma, które jeszcze bardziej podkreśla zmysłowość tych właśnie perfum. Becouse It’s You Armani to coś więcej, niż tylko zwykłe perfumy. Odważ się na nie i Ty.
 

Armani - Because It’s You

 
Ten jakże namiętny w swojej zmysłowości zapach jest czymś wyjątkowym, co każda kobieta będzie chciała mieć na skórze niemal przez 24 godziny na dobę. Łącząc się z zapachem męskim Armani Emporio Stronger With You, tworzy niezwykły zapach dla dwojga. Bez względu na to, czy szukasz idealnego zapachu na randkę, na spotkanie z klientem czy na co dzień, w każdym przypadku te właśnie perfumy okażą się być bardzo dobrym dla Ciebie wyborem. Kilka składników, jedno zestawienie i flakon perfum, który na pewno stanie się Twoim ulubionym.