fb

Perfumy L'amour Nr L661

Perfumy L'amour Nr L661

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Z jednej strony elegancja, szyk i klasa, z drugiej szaleństwo, dobra zabawa i pełnia dziewczęcości. To wszystko właśnie można osiągnąć, sięgając po nuty zapachowe w tym właśnie wydaniu. Ten owocowo - kwiatowy zapach łączy w sobie różowy pieprz i wino musujące, różę, kwiat brzoskwini i nuty owocowe, a do tego białe piżmo i drzewa. Czyż można więc uzyskać lepsze rozwiązanie? W takim wydaniu każda kobieta bez względu na to, co będzie miała na sobie, z całą pewnością będzie prezentowała się jedynie w swoim rodzaju.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Carolina Herrera – 212 Vip Rose

479,00 zł
Pojemność: 80ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Perfumy 212 Vip Rose to doskonała propozycja dla każdej kobiety. Świeży i dynamiczny zapach, który łączy się z pełnię elegancji i klasy w dobrym wydaniu. To propozycja doskonała dla kobiet młodych ciałem i duchem, które pragną stawiać na kombinacje tych jakże wyjątkowych w swoim wydaniu zapachów. 212 Vip Rose stanowi zestawienie ze sobą niezwykłych kombinacji, w tym musującego wina, pikantnego pieprzu różowego, a do tego brzoskwini i róży. Nie mogło również zabraknąć bursztynu i drzew. Jeden zapach, a tak wiele doznań dla naszych zmysłów. Czyż można więc chcieć czegoś więcej?
 

Carolina Herrera - 212 Vip Rose

 
Chcąc wyrazić swój styl, podkreślić kobiecość, a jednocześnie i pełne szaleństwo, z pewnością perfumy 212 Vip Rose stanowią najlepszy z możliwych wybór, na jaki tylko można postawić. Idealna propozycja, która sprawdzi się i na dzień i na wieczór. Wyśmienita kompozycja, dzięki której oczarujesz swojego mężczyznę na randce, ale również i postawisz na zdecydowany zapach podczas spotkania biznesowego. Uniwersalne perfumy, w których w każdej sytuacji, będą wyśmienitym dodatkiem do całości.