fb

Perfumy L'amour Nr L615

Perfumy L'amour Nr L615

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Coś wyjątkowego, coś jedynego w swoim rodzaju, coś tak doskonałego, że bez wątpienia każda kobieta poczuje się dzięki temu zapachowi naprawdę wyjątkowo. Nuty tajemniczości, słodka woń, a do tego zmysłowość i elegancja. Czyż można chcieć czegoś więcej. Podstawę stanowi paczula i białe piżmo, które dalej łączy się z cytryną, żurawiną, herbatą, a także piwonią, grzybniem północnym i jaśminem arabskim. Jeśli kwiatowa woń, to z pewnością w takim właśnie wydaniu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Givenchy - Ange ou Demon le Secret

589,17 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Kwiatowy zapach Givenchy Ange ou Demon le Secret sprawi, że z pewnością poczujesz się pewną siebie i świadomą swojej kobiecości kobietą. Ten znany od 2006 roku zapach, stanowi prawdziwą perełkę na torcie, jeśli w grę wchodzą kobiece perfumy. Intensywność tego zapachu zawdzięczamy między innymi czerwonej żurawinie, włoskim cytrynom, a także zielonej herbacie. Całość wypełnia także aromat jaśminu, paczula i białe piżmo. Wszystko to razem daje nam zapach, jaki z całą pewnością zachwyci każdą, nawet najbardziej wymagającą z kobiet.
 

Givenchy Ange ou Demon le Secret

 
Stawiając na zapach Givenchy Ange ou Demon le Secret, będziesz mogła otoczyć się auta prawdziwej przyjemności. Idealna propozycja do zastosowania zarówno na co dzień, na jak również i na wieczorne wyjścia. Jeśli lubisz prowokować, jeśli kochasz być w centrum uwagi, jeśli cenisz sobie szaleństwo, ale jednocześnie i tą jakże cudowną kobiecą delikatność, to bez wątpienia te perfumy są propozycją idealną właśnie dla Ciebie. Załóż swój ulubiony strój i otocz się pięknem w postaci kwiatowego zapachu.