fb

Perfumy L'amour Nr L507

Perfumy L'amour Nr L507

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Zmysłowy zapach, który rozbudza zmysły każdej kobiety. Wyjątkowy i niepowtarzalny pod każdym względem. Cóż więc wpływa na jego nadzwyczajność? Z pewnością te kwiatowe elementy tworzące niezwykłe orientalne perfumy. Orzeźwiające nuty bergamotki, mandarynki, jak również liczi i brzoskwini. Łączą się one z aromatem białych lilii, wypełnione są wanilią, piżmem i ambrą. Czyż można więc chcieć czegoś więcej? Tak doskonały zapach, iż każda kobieta z całą pewnością w jego obecności poczuje się bardzo wyjątkowo.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Dolce & Gabbana - The One

479,00 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Zapach Dolce Gabanna The One to perfumy, które pod każdym względem możemy nazwać idealnymi. Marka ta, sama w sobie będąca oznaką jakości, klasy i dobrego gustu, stworzyła perfumy, które kochają kobiety na całym świecie. Co stanowi ich fenomen? Na pewno bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i liczi. Do tego obowiązkowo lilia, konwalia i jaśmin, a wszystko to uzupełnione piżmem, wanilią, bursztynem, wetiwerem i śliwką. Czy można więc chcieć czegoś więcej? Ten zapach rozbudza zmysły i sprawia, że każda kobieta wygląda i czuje się w tym zestawieniu doskonale.
 

Dolce & Gabanna - The One

 
Dolce & Gabanna to marka, która zniewala na każdym kroku. Jeśli w grę wchodzą perfumy, to z całą pewnością i w tej kwestii nie ma ona sobie równych. Uwodzicielski zapach, który pokocha każda silna i pewna siebie kobieta. Ubierz na siebie modną stylówkę, uśmiechnij się, wypełnił całość uśmiechem i ruszaj w świat. Tak niewiele trzeba, by móc wyrazić swoją kobiecość na setki różnorodnych sposobów. Chcesz wyglądać perfekcyjnie? Masz taką możliwość