fb

Perfumy L'amour Nr L503

Perfumy L'amour Nr L503

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Zapach, który rozpala zmysły do czerwoności, który sprawia, że kobieta pragnie więcej, mocniej i bardziej. Wszystkie elementy tych perfum łączą się w jedną całość. Znajdziemy w tym zapachu między innymi gorzką pomarańczę, czerwoną porzeczkę, jak również i różowy pieprz, który dodaje nieco pikanterii temu zapachowi. Aby jednak nie było zbyt pikantnie, to zapachy te przeplata delikatna woń jaśminu, fiołka i piwonii. Całość uzupełnia piżmo, mech, cedr i bursztyn. Ten zapach zachwyca w każdym najmniejszym szczególe i detalu.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Moschino – Funny

349,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: kwiatowo - owocowe
Ilość

Brak produktu
Nuty zapachowe Moshino Funny to zestawienie ze sobą tak różnorodnych elementów, iż nie sposób nawet wyobrazić sobie tego, co są one w stanie nam dać. Czerwona porzeczka łączy się z różowym pieprzem i gorzką pomarańczą, przeplatając się z piwonią, jaśminem, fiołkiem i zieloną herbatą, wypełniając się piżmem, bursztynem, cedrem i mchem. To wszystko razem tworzy tak niezwykłe zestawienie, że zapach ten rozchodzi się w powietrzu bardzo długo, będąc wszędzie tam, gdzie tylko Ty się znajdziesz. Otocz się magią zapachów, które wyzwolą z Ciebie prawdziwą kobietę.
 

Moshino Funny

 
Zabawa, szaleństwo, pełnia życia i pozytywnych emocji. Tego właśnie możesz doświadczyć stawiając na perfumy Moshino Funny, które zachwycają w każdym tego słowa znaczeniu. Idealna propozycją dla wszystkich kobiet, które spragnione są młodzieńczej zabawy, radości, humoru, ale z pełną nutą kobiecego charakteru w tle. Zapach ten sprawdzi się zarówno dla kobiet młodych ciałem, jak również i tych młodych duchem. Wystarczy, że raz poczujesz je na swoim ciele, a z całą pewnością będziesz miała już w swojej kolekcji ulubione perfumy na długi czas.