fb

Perfumy L'amour Nr L404

Perfumy L'amour Nr L404

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Prezentowany perfum dla mężczyzn to istna mieszanka wybuchowa różnorodnych nut i aromatów. Najmocniej dominują w nich nuty drzewne i orientalne, dlatego wśród nut głowy znajdziemy bergamotkę, lawendę, kolendrę oraz odświeżającą i intensywną miętę pieprzową. W nucie serca pojawiają się wyraźne zapachy drzewne za sprawą cedru atlaskiego, jak również paczula. W nutach bazy znajdziemy natomiast egotyczny styraks, piżmo, bób tonka oraz mocno ziemistą woń kawy, która spaja zapach i sprawia, że jest wyraźny przez długi czas.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Mugler- A Men

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - drzewne
Ilość

Brak produktu
Gwiazda mężczyzny wciąż jasno płonie z perfumami Thierry Mugler A*Men. Dzięki połączeniu mięty, paczuli i kawy będziesz niczym heros. To niezwykła kompozycja, która zachwyca bogactwem i różnorodnością składników. Wśród nich warto wymienić bergamotkę, lawendę, kolendrę, cedr atlaski, styraks czy egzotyczny bób tonka oraz piżmo. Już sama elementy kompozycji mogą wprawić w lekki zawrót głowy, lecz bez obaw! Nie jest to jednak ciężki perfum, raczej ma wiele odcieni i odmian, dlatego zawsze potrafi zaskoczyć czymś nowym.
 

Intrygujące perfumy Thierry Mugler A*Men

 
A*men Mugler to efekt ekspresji francuskiego fotografa i projektanta mody Thierry'ego Muglera, który perfumy zaczął tworzyć na początku lat 90. Linia A*men Mugler to już obecnie klasyk, po który każdy mężczyzna powinien sięgnąć choć raz w życiu. Dlaczego? To unikalny kolaż nut zapachowych, który uwydatni w Tobie wszystko, co najlepsze i warte pokazania. Zanurz się w męskim świecie drzewno-orientalnych zapachów, zachwycających bardziej, niż mógłbyś się spodziewać.