fb

Perfumy L'amour Nr L84

Perfumy L'amour Nr L84

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Wielka miłość? Z całą pewnością! Doskonały styl i gust? Bez dwóch zdań! Elegancja, klasa i kobiecość w najlepszym wydaniu? Oczywiście! Tym wszystkim z całą pewnością charakteryzuje się ten właśnie zapach, który skierowany został właśnie dla kobiet pragnących tego wszystkiego, w jednym wydaniu. To, co znajduje się w perfumach tych, to: wanilia, tuberoza, lilia i bergamotka, przenikająca się z kwiatem pomarańczy, drzewem sandałowym i innymi nutami kwiatowymi. Tak niewiele składników, a tak zniewalający zapach, który pokocha każda z kobiet, kiedy tylko pierwszy raz znajdzie się on na ich ciele. Możesz więc przekonać się o tej wielkiej miłości i Ty.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

David Beckham – Intimately Women

270,60 zł
Pojemność: 75ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
David Beckham Intimately Woman pojawiło się na rynku w 2008 roku. Perfumy te zostały zaprojektowane z myślą o Victorii Beckham, w których to pojawia się bukiet najpiękniejszych, świeżych kwiatów. Mamy więc tu płatki róży, mamy wanilię, nuty drzewne czy kwiat pomarańczy. Niewiele składników, ale o tak intensywnych i specyficznych zapachach, że nie mogło powstać nic bardziej ekscytującego. Jeśli odważnie, pewnie siebie, z klasą, gracją i kobiecością w pełni, to na pewno ten wybór okaże się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.
 
David Beckham Intimately skierowane są przede wszystkim dla kobiet, które lubią bawić się modą i dla których ważne i istotne są dodatki. Najlepsza bowiem stylizacja nie stworzy jej perfekcyjną, jeśli kobieta nie dopasuje do niej odpowiednich perfum. Te są doskonałą propozycją i na dzień, do pracy, na wyjście ze znajomymi i na wieczór, na randkę z ukochaną osobą czy też na szaleństwo w gronie przyjaciół. Proste linie zapachowe, które stworzyły swego rodzaju doskonałą harmonię, jaką każda kobieta już teraz może zacząć się otaczać.