fb

Perfumy L'amour Nr L5

Perfumy L'amour Nr L5

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

To nowoczesny, inspirujący zapach, który idealnie pasować będzie do kobiety oryginalnej, inteligentnej i kobiecej. Starannie dobrane nuty zapachowe tworzą kompozycję, która orzeźwia, dodaje energii, a jednocześnie sprawia, że czujemy się zmysłowo i romantycznie. Perfumy te określić możemy mianem kwiatowych. W ich skład wchodzą aromaty takie jak woń białych kwiatów, limy, grejpfruta czy brzozy. Dzięki temu jest to zapach idealnie nadający się na cieplejsze miesiące roku. Z powodzeniem możemy wykorzystywać go również na co dzień.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Boss - Jour

136,00 zł
Pojemność: 50ml
Kategoria zapachu: kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Hugo Boss Jour to kompozycja, która została wydana w 2013 roku. Zachwyca swoją delikatnością przy jednoczesnej zmysłowości. To idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które przepadają za kwiatowymi perfumami, a przy tym nie chcą by były one zbyt intensywne. Nic więc dziwnego, że cieszą się one nieprzemijającą popularnością. Boss Jour to idealna propozycja dla pań otwartych, nowoczesnych i pewnych siebie. Jednocześnie są to perfumy, które pasują również do miłośniczek niewinności i naturalnego piękna. Doskonale sprawdzą się jako zapach na co dzień

.

 

Boss - Jour

 
Hugo Boss Jour Pour Femme to kompozycja zapachowa, której skład opiera się przede wszystkim na aromatach białych kwiatów. W nucie głowy możemy wyczuć mocne, a jednocześnie odświeżające aromaty limy i kwiatu grejpfruta. W nucie serca zapach ten roztacza przed nami akordy konwalii, wiciokrzewu oraz innych białych kwiatów. Mocno wyczuwalna jest również frezja. Bazę zapachu stanowi brzoza oraz słoneczny bursztyn, który dodaje kompozycji ciepła.