fb

Perfumy L'amour Nr L3

Perfumy L'amour Nr L3

17,99 zł
Pojemność: 33ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Zapach stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie perfumy o słodkim, orientalnym aromacie i lubią wyróżniać się z tłumu. To kompozycja, w której znajdziemy wilczą jagodę, orchideę, miód, szafran i morelę. Połączenie tak wielu różnorodnych nut zapachowych sprawia, że są to perfumy, które nie pozostają niezauważone. Idealnie pasują więc na wielkie wyjście, jako uzupełnienie eleganckiej i odważnej stylizacji. Z pewnością przypadną do gustu paniom, które chętnie podkreślają swoją wyjątkowość i nie boją się zmysłowych akcentów.

INNI KLIENCI SZUKALI RÓWNIEŻ

Lady Gaga - Fame

449,00 zł
Pojemność: 100ml
Kategoria zapachu: orientalno - kwiatowe
Ilość

Brak produktu
Lady Gaga to artystka wyrazista, która niejednokrotnie zachwyciła i zaszokowała swoich fanów. Nic więc dziwnego, że zapach, który sygnuje swoim pseudonimem, jest taki jak ona – nowoczesny i ekscentryczny, a jednocześnie zmysłowy. Perfumy Lady Gaga Fame stworzone zostały w 2012 roku przez prestiżowych perfumerów, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Udało im się stworzyć połączenie zapachowe, które idealnie pasuje do kobiet odważnych i pewnych siebie oraz swoich atutów – doskonale nadaje się do ich podkreślania.
 

Lady Gaga - Fame

 
Lady Gaga Fame to perfumy, które możemy określić jako słodkie i orientalne. W nucie głowy tego zapachu znajdziemy pokrzyk i wilczą jagodę. Nuta serca perfum Lady Gaga to połączenie orchidei, jaśminu wielkolistnego oraz miodu i moreli. Bazą zapachu jest zaś kadzidło oraz szafran. To nietypowe połączenie tak wielu różnorodnych nut zapachowych pozwoliło na stworzenie zapachu, który idealnie pasuje na wieczorowe wyjścia oraz chłodniejsze miesiące roku.