Przeglądana kategoria:

Jaguar / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy męskie Jaguar

 
Z Jaguarem kojarzą nam się przede wszystkim szybkie, męskie i dynamiczne samochody, czyż nie? Te pojawiły się na rynku w 1935 roku i niemal od początku zawojowały one rynkiem. Chciał mieć je absolutnie każdy. W 1988 roku marka poszła o krok dalej i do swojej oferty wprowadziła między innymi perfumy męskie Jaguar, które tak samo jak i auta, okazały się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Mężczyźni silni, odważni i pewni siebie, zapragnęli właśnie je mieć.
 

Perfumy męskie Jaguar

Pierwszymi z perfum, które ujrzały światło dzienne, były perfumy męskie Jaguar – Jaguar for Men. Poczuć można było w nich bazylię, przyprawy, jak również i ciepłe drzewo. Zapach ten znalazł swoich odbiorców niemal natychmiast. Kolejną z propozycji była woda toaletowa Jaguar Pace, w której pojawił się między innymi rozmaryn i pieprz, a następnie Jaguar Classic, w którym nie zabrakło cytrusów, korzennych perfum i drzewnych akordów. Jaguar perfumy męskie to także i Jaguar Vision, w którym znajdziemy ananasa, jabłko i drzewo sandałowe.
 
Wszystkie z dostępnych zapachów, jakie znajdują się w ofercie marki Jaguar, kuszą swoją oryginalnością i dbałością o najmniejsze nawet detale i szczegóły. Wystarczy raz spróbować jeden z zapachów tej marki, by zakochać się w nim do szaleństwa. Idealna propozycja i dla osób lubiących eleganckie ubrania i dla tych, którzy preferują sportowy styl. Perfumy męskie Jaguar są doskonałym uzupełnieniem stroju i wyglądu mężczyzny w każdym wieku i przy każdego typu okazji.