fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy męskie Mexx

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Mexx to marka modowa, która powstała w 1970 roku jako połączenie dwóch holenderskich firm – Moustache oraz Emanuelle, tworząc tym samym markę projektującą odzież dla niej i dla niego. Początkowo w ofercie marki Mexx znaleźć można było jedynie oryginalną, designerską odzież, jednak w miarę upływu czasu do asortymentu dołączyło także nowoczesne obuwie, biżuteria i perfumy Mexx. To właśnie te ostatnie przyniosły marce spektakularny sukces. Obecnie perfumy Mexx sprzedawane są w ponad 50 krajach na całym świecie, zdobiąc ciała młodych, energicznych osób.

 

Perfumy męskie Mexx – witalność i energia napawająca optymizmem

 
Mexx to marka, która już w pierwszej chwili kojarzy się z młodością, energią, siłą i witalnością. Twórcy perfum Mexx inspirują się przede wszystkim szalonym tempem życia w wielkich miastach, które zachęcają do tego, by przeniknąć w nie całym sobą. Nad projektem perfum Mexx czuwają takie gwiazdy perfumiarstwa jak m.in. Benois Lapouza, czy też Nathalie Lorson. W każdej z esencji wyczuć można obezwładniającą świeżość nut kwiatowych, wodnych i cytrusowych. Perfumy Mexx to zapachy, które rozpromienią każdy dzień i staną się potężną dawką pozytywnej energii dla każdego, kto po nie sięgnie.
 
Mexx perfum męski dedykowany jest mężczyznom, który pragnie zachwycać młodzieńczą energią, jest spontaniczny, radosny, a przy tym niebywale elokwentny. Perfumy męskie Mexx to idealna propozycja dla każdego mężczyzny, który stawia na aktywny tryb życia – jest dynamiczny, wysportowany i nigdy nie stroni od nowych wyzwań, które mają przynieść mu niebywały sukces. Perfumy Mexx świetnie łączą się z oryginalnymi flakonikami, które z pewnością przykują uwagę każdego energicznego mężczyzny.