Przeglądana kategoria:

Carolina Herrera / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Carolina Herrera perfumy męskie

 
Carolina Herrera to marka, którą zna cały świat, przede wszystkim ze względu na to, że od początku pokazała zupełnie nowe oblicze mody, swoją niezależność i ponadczasowość. Udowodniła, że ciężką pracą można osiągnąć naprawdę wiele. Jest ona wenezuelską projektantką mody, która założyła swoją własną firmę w 1980 roku. Od samego początku jej istnienia wyróżniała się przede wszystkim niecodziennym stylem, innością i oryginalnością swoich kolekcji,
 

perfumy męskie Carolina Herrera

Początkowo projektowała ubrania, później wprowadziła na rynek perfumy damskie, które zadebiutowały na rynku w 1988 roku. Nie zapomniała jednak i o męskiej części odbiorców, tworząc pierwsze perfumy męskie Carolina Herrera Bad Boy, które okazały się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Dziś marka ta jest jedną z najczęściej wybieranych, jeśli w grę wchodzi poszukiwanie luksusu, elegancji i ponadczasowości w jednym wydaniu. Te perfumy to wszystko właśnie są w stanie zagwarantować.
 
Wybierając Carolina Herrera perfumy męskie, projektantka ta postanowiła zapewnić mężczyznom coś więcej, niż tylko zwykły, klasyczny zapach, jaki może zaoferować im każdy. Ona chciała dać coś więcej i to właśnie się jej udało. Perfumy od tej projektantki są wyjątkowe, niezwykle trwałe, a do tego w niezwykle wyrafinowany sposób podkreślają męską naturę, pewność siebie mężczyzny i klasę samą w sobie. Jeśli więc wyjątkowa otoczka perfum, to właśnie w takim wydaniu.