Przeglądana kategoria:

Calvin Klein / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-5 of 5 item(s)

Aktywne filtry

Calvin Klein perfumy męskie

 
Marka Calvin Klein pojawiła się na rynku w 1968 roku. Jej założycielami byli Calvin Klein i Barry Schwartzem. Początkiem fenomenu tej marki były przede wszystkim jeansy, których to znakiem rozpoznawczym stała się nazwa marki znajdująca się na tylnej kieszenie spodni. Produkty tej marki od początku pojawienia się na rynku cieszyły się bardzo dużą popularnością. Ludzie cenili ją przede wszystkim za minimalizm, prostotę, ale przy tym również jakość, klasę i syzk. Jeansowe ubrania, ale i nie tylko były rozpoznawalne na całym świecie.
 

Calvin Klein perfumy męskie

Marka dążyła jednak do czegoś więcej. To wszystko sprawiło, że na rynku pojawiły się między innymi perfumy, które w chwili obecnej kochają wszyscy. W sposób szczególny są one cenione wśród męskiej części odbiorców. Reweklacyjne Calvin Klein perfumy męskie przedstawiły zupełnie nowe wizje zapachów. Wyróżniały je między innymi oryginalne kompozycje kwiatowe, doskonały design, niezwykła ich jakość i trwałość na ciele, która z każdą godzina oferowała coraz więcej doznań.
 
Pierwszy zapach pojawił się na rynku pod koniec lat 70 – tych. Wszystkie do dziś dnia zachwycają ludzi, którzy kochają dobrą klasykę w najlepszym wydaniu. Calvin Klein perfumy męskie to coś więcej, niż tylko zwykłe zapachy. Wśród tych najbardziej znanych zaliczyć możemy między innymi Obsession i Eternity, które to stały się prawdziwymi hitami, jeśli chodzi o świat perfum. Czasami wystarczy zwykły ubiór z dodatkiem niezwykłej otoczki perfum wokół, by czuć się wyjątkowo w każdym czasie i miejscu. C