Przeglądana kategoria:

Chanel / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-5 of 5 item(s)

Aktywne filtry

Chanel perfumy męskie

 
Marka Chanel założona została przez królową mody Gabrielle Bonheur Chanel, który urodziła się we Francji i która w Paryżu jako pierwsza zachwyciła ludzi nowoczesnymi projektami tworzonych spódnic i kostiumów. Od początku pojawienia się na rynku zyskała renomę, poważanie i ogromne zainteresowanie. W 1912 roku otworzyła swój pierwszy salon mody. W połowie XX wieku jej ubrania były znane na całym świecie, a wiele z projektów nosiły znane osoby, w tym na przykład Jacqueline Kennedy czy Grace Kelly.
 

Perfumy męskie - Chanel

Oprócz ubrań, które okazały się być fenomenem, kolejną grupę produktów stanowiły kosmetyki, jak również i perfumy męskie – Chanel oraz damskie wody perfumowane. Każde wyjątkowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju. Jeśli chodzi o męską część odbiorców, ci w sposób szczególny upodobali sobie te niezwykłe zapachy, które każdego dnia kupowane są z ogromną przyjemnością przez rzesze męskiej części klienteli. Są one trwałe, niezwykle intensywne, a do tego niebywale męskie. Czyż można więc chcieć czegoś więcej?
 
Jedyne w swoim rodzaju Chanel – perfumy męskie, to jedyne w swoim rodzaju zapachy, dzięki którym każdy mężczyzna może poczuć się jeszcze bardziej męsko, pewnie siebie i świadomie swojej męskości. Silne, mocne akcenty, wyrazistość i doskonała mieszanka składników sprawiły, iż obok tych perfum trudno jest nawet przejść obojętnie. Propozycje idealne na co dzień, jak również i na specjalne okazje, dla młodych mężczyzn i dla dojrzałych panów.