fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Celine Dion

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Celine Dion to niekwestionowana diva światowej muzyki pop, słynąca przede wszystkim z kultowego hitu stworzonego na potrzeby filmu Titanic. Od 2004 roku Celine Dion stawia swoje kroki również w branży perfumeryjnej, dołączając do grona tych gwiazd, które pragną łączyć artystyczną duszę z zamiłowaniem do łączenia niepowtarzalnych aromatów, które zdobią kobiece ciała. Wstępem do perfumeryjnej przygody piosenkarki stały się perfumy Celine Dion Notes, stworzone we współpracy z amerykańskim koncernem kosmetycznym Coty Inc.
 

Celine Dion – damskie perfumy dla kobiet pełnych wdzięku i fantazji

 
Perfumy Celine Dion w doskonały sposób odzwierciedlają naturę ich twórczyni. Są subtelne, delikatne, szlachetne, pełne harmonijnych połączeń zapachowych. Wyczuć w nich można lekką dominację nut kwiatowych i zielonych, które jednak z czasem ustępują miejsca rozgrzewającym aromatom Orientu i przyprawowej pikanterii. Celine Dion dedykuje swoje perfumy kobietom o duszy romantyczki – wrażliwym na otaczające je piękno, a zarazem optymistycznie nastawionym do życia i radosnym.
 
Zróżnicowana gama aromatów wiodących w perfumach Celine Dion sprawia, że są to zapachy skierowane do kobiet o różnych preferencjach zapachowych. Wybierane są jako dodatek do codziennych stylizacji, jednak ich intensywność i doskonała trwałość sprawiają, że sprawdzą się także podczas wyjątkowych okazji. Celine Dion perfumy to znakomity pomysł na prezent dla kobiety w każdym wieku – młodej i szalonej 20-latki, jak również doświadczonej, świadomej swych atutów kobiety w kwiecie wieku.