Przeglądana kategoria:

James Bond / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-2 of 2 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy 007 damskie

 
Wszyscy znamy Jamesa Bonda, choć skrywa on mnóstwo tajemnic. Nie inaczej jest w przypadku damskich perfum spod znaku 007. To równie intrygujące połączenie nut zapachowych, dzięki którym w każdej sytuacji będziesz czuła się pewnie. Perfumy 007 damskie wyróżniają również ekstrawaganckie, ale jednocześnie eleganckie opakowania, które zapowiadają intensywne doznania i dzień pełen wrażeń.
 
Postać agenta Jej Królewskiej mości budzi fascynację kobiet od wielu lat. Marka perfum James Bond powstała w 50. rocznicę pojawienia się “Doktora No” w kinach - czyli pierwszego filmu z agentem 007 w historii. Od tego momentu marka proponuje perfumy również kobietom, które chcą poczuć się wyjątkowo podczas wyjątkowych okazji, ale i każdego dnia. 007 perfumy damskie zostały stworzone z myślą o kobietach bezkompromisowych, które doskonale wiedzą, czego chcą od życia.
 

James Bond 007 - perfumy damskie

 
W damskich perfumach 007 nie brakuje różnorodnych nut zapachowych - od słodkich i kwiatowych po intensywne odcienie drzewnych zapachów, które mocno podkreślają indywidualizm i poczucie wartości, którego na próżno szukać u innych marek. Bez względu na to, który z perfum wybierzesz, masz pewność, że otrzymujesz produkt najwyższej jakości. James Bond 007 perfumy damskie wyróżniają się trwałością i mocą każdej z nut, dzięki czemu produkty te są niezwykle wydajne. Aura, jaką roztaczają wokół siebie perfumy 007 damskie trudno z czymkolwiek porównać, tak jak James Bond nie ma sobie równych na filmowych ekranie i na kartach książek.