Przeglądana kategoria:

Lanvin / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Lanvin perfumy damskie

 
Marka, która ma ponad 130 - letnią tradycję, cieszy się ogromnym uznaniem, jest prestiżową i wiodącą firmą na rynku francuskim, ale i nie tylko. O kim mowa? Bez wątpienia o Lanvin, marce, która jest najstarszym domem mody na świecie. Założona została ona przez początkującą krawcową Jeanne Marie Lanvin, a później odziedziczona przez jej córkę. W Polsce butik Lanvin otworzył się jako pierwszy w 2011 roku. Pojawiające się kolekcje rozchwytywane były w mgnieniu oka. Każdy produkt okazywał się trafiać w gusta niemal wszystkich pań. Odzież odzieżą, jednak producent ten to nie tylko ubrania, ale również i jedyne w swoim rodzaju perfumy Lanvin. Cóż można na ich temat powiedzieć?
 

Lanvin

 
Bez wątpienia wszelkie kompozycje zapachowe, jakie ma nam do zaoferowania marka Lanvin, zachwycają w każdym tego słowa znaczeniu. Są one pełne emocji, są niezwykle przemyślane, a do tego również i szalone w swoim wydaniu. Dzięki nim każda kobieta może dodać swoim stylizacjom jakże słynnego francuskiego szyku, a do tego i iście paryskiej elegancji. Czyż można więc chcieć czegoś więcej? To, co na pewno wyróżnia te zapachy to świeżość, ponadczasowość i elegancja.
 
Jednym z najbardziej znanych zapachów jest na pewno legendarny Lanvin Arpege, który łączy w sobie między innymi nuty wanilii oraz drzewa sandałowego. Kolejny, Lanvin eclat d’Arpege, w którym znajdziemy bez, brzoskwinię i piwonię. Każdy kolejny zapach niebywale wyjątkowy i niepowtarzalny. Wystarczy założyć swoją ulubioną sukienkę lub elegancką garsonkę, wysokie szpilki, piękną biżuterię i na koniec jeden z zapachów - Lanvin perfumy, by poczuć się piękną, pewną siebie, zmysłową i elegancką kobietą. Tego pragniesz?