fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Britney Spears

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Britney Spears to znana na całym świecie, amerykańska księżniczka muzyki pop, której hity znane są każdemu, kto interesuje się światem muzyki. Od 2004 roku piosenkarka działa również w branży perfumeryjnej, projektując zapachy sygnowane swoim nazwiskiem. Perfumy Britney Spears to kompozycje dla młodych kobiet i nastolatek, które pragną czerpać z życia pełnymi garściami, są odważne i bezkompromisowe. Każdy z zapachów zachwyca lekkością nut kwiatowo-owocowych, które doskonale współgrają z kobiecą naturalnością.
 

Perfumy Britney Spears – poczuj się na nowo beztroską nastolatką!

 
Pierwsze perfumy Britney Spears Circus wprowadzone zostały na rynek w 2004 roku jako efekt współpracy z koncernem kosmetycznym Elizabeth Arden. Wystarczył zaledwie rok, by perfumy stały się jednym z najbardziej dochodowych debiutów w historii perfumiarstwa, osiągając dochód na poziomie 100 milionów dolarów. Sukces ten stał się motorem napędowym dla Britney, by rozpocząć sprzedaż perfum Fantasy, Believe i kontynuacji perfum Curious.
 
W czym tkwi sekret sukcesu Britney Spears? Dziewczęcy urok, spontaniczność i możliwość przeniesienia się chociaż na moment w czasy beztroskiej młodości. Wszystko to sprawia, że kobiety od lat z uwielbieniem sięgają po perfumy Britney Spears, by móc choć na moment poczuć się jak ona – prawdziwa legenda muzyki pop. Chcą intrygować tajemniczością, kokietować ponętnością i zachwycać uzależniającą świeżością. Kwiatowo-owocowa lekkość perfum Britney Spears sprawia, że są szczególnie polecane do noszenia na co dzień.