Przeglądana kategoria:

Davidoff / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy Davidoff damskie

 
Davidoff jest luksusowa marka produktów, która pojawiła się dzięki znanemu dziś na całym świecie projektantowi - Dino Davidoff. Początkowo znana przede wszystkim z wyrobów tytoniowych i akcesoriów do palenia. Dziś cieszy się popularnością również i dzięki licznym akcesoriom, które kocha cały świat. Oprawki do okularów, wyroby ze skóry, zegarki, a do tego to, co stanowi kwintesencję cudowności - perfumy. To właśnie je pokochali ludzie na całym świecie, bo stały się one symbolem luksusu, klasy i ekstrawagancki w jednym wydaniu. Wśród licznych propozycji, na pewno na uwagę zasługują Davidoff perfumy damskie.
 

Davidoff - perfumy od króla cygar

 
Choć Davidoff kojarzył się nam od zawsze z cygarami i papierosami, dziś jest on symbolem luksusu w świecie mody. Perfumy Davidoff damskie to przede wszystkim niepowtarzalny charakter, to pragnienie intensywności, szaleństwa, totalnego oddania. To dziesiątki zapachów, w których każdy jest lepszy od poprzedniego. Skąd fenomen tej marki? Przede wszystkim z miłości do świata. Zino Davidoff podróżował, zwiedzał, odkrywał nowe miejsca i wciąż przeżywał nowe przygody. To wszystko więc sprawiło, że zaczął stawiać na ukochanie do świata, a każdy nowy zapach to połączenie tak wielu, różnorodnych nut zapachowych, że a dech zapiera w piersiach.
 
Jeśli chcemy postawić na Davidoff perfumy, musimy liczyć się z tym, że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Trudno w ich obecności wtopić się w tłum, zginąć niezauważonym. Te zapachy stanowią dopełnienie każdej niemal stylizacji i w każdym wydaniu tworzą aurę wyjątkowości i niepowtarzalnego charakteru, jaki na pewno pokochają wszystkie z pań. Czy więc i Wy chcecie tak właśnie się poczuć? Czy marzycie o tym, by Wasza kobiecość podkreślona została jeszcze mocniej i jeszcze bardziej? Z tymi nutami zapachowymi jest to jak najbardziej możliwe.