Przeglądana kategoria:

Prada / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Prada perfumy damskie

 
Prada to włoska marka, której założycielką jest Fratelli Prada, rozpoczynająca swoją karierę w biznesie od tworzenia ręcznie robionych torebek i walizek. Prawdziwy rozkwit jednak tej marki nastąpił dzięki wnuczce Mario Prady - Miucci. Producent ten stał się luksusem, klasą samą w sobie, ekstrawagancją w najlepszym tego słowa znaczeniu. Dziesiątki niezwykłych kolekcji, wciąż pojawiające się nowe propozycje, rosnąca z roku na rok popularność. Oprócz ubrań i akcesoriów, dziś jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów są perfumy Prada, które elektryzują, są pełne emocji, energii i szaleństwa. Wyjątkowe, bo wyrażają kobietę w pełni.
 

Prada

Prada perfumy damskie cieszą się ogromnym powodzeniem przede wszystkim z racji tego, że we wnętrzu flakonów znajdziemy niezwykle luksusowe składniki, a do tego dzięki nowatorskim technologiom, tworzone są zapachy, jakie nawet trudno jest opisać słowami. W procesie produkcji związki aromatyczne rozbijane są na drobne cząsteczki, by te mogły być dalej połączone z odpowiednimi, specjalnie dobranymi kompozycjami. Dzięki tej wyjątkowości i innowacyjności powstają zapachy pełne tajemniczości, niezwykłych doznań, jak również i mistycznych akordów.
 
Wystarczy jeden, jedyny raz poczuć na sobie perfumy Prada, by zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia. Drobiny unoszące się w powietrzu i dalej opadające na ciało, tworzą piękno, luksus i pożądanie na ciele każdej kobiety. Te propozycje doskonale sprawdzają się na każdą niemal okazję. Wśród dostępnych propozycji znaleźć można zarówno niezwykłe zapachy na co dzień, jak również i na specjalne okazje. Jedyne takie, najlepsze pod każdym względem.