Przeglądana kategoria:

DKNY / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

DKNY perfumy damskie

 
Marka DKNY założona została w 1989 roku. Jej twórcą jest amerykańska projektantka Donna Karan, która w pełni z każdą swoją nową kolekcją, nawiązuje do ducha Nowego Jorku i wszystkiego, co się z tym miastem wiąże. To, co na pewno wyróżnią tę markę, to podkreślenie indywidualności i wyrażenie swojej kobiecości, w najmniejszym detalu i szczególe. Założycielka ta kieruje swoje produkty do kobiet młodych ciałem i duchem, do kobiet świadomych, pewnych siebie i świadomych swojej kobiecości. Jeśli więc wolność, szaleństwo i doskonała zabawa, to na pewno z produktami DKNY.
 

DKNY - zapachy dla świadomych, pewnych siebie kobiet

 
DKNY perfumy damskie to przede wszystkim wyjątkowość dla ciała i szaleństwo dla zmysłów. To zapachy, które inspirowane są Nowym Jorkiem od początku do końca. To świeży duch miasta, to dziewczęca lekkość, to kobiecość w bardzo dobrym wydaniu. Obok DKNY Be Delicious czy DKNY Energizing trudno jest przejść obojętnie. Zapachy te zachwycają w każdym tego słowa znaczeniu. Każda z nut zapachowych zastosowana w flakonie tych perfum została przemyślana od początku do końca, tak, aby móc stworzyć perfumy nazywane mianem idealnych.
 
Perfumy damskie DKNY sprzedawane są dziś na całym świecie. Alkohol łączy się tutaj z cytrusami, z wilgotną brzozą, jak również i ze zmysłowym narcyzem. A może roztarte liście pomidora w szkle? W każdym zapachu jest wyjątkowość, która sprawia, że obok zapachów tej marki nie można przejść obojętnie. Bez względu na to, czy kobieta ma na sobie zwiewną sukienkę, wyjściową marynarkę, czy dres, w połączeniu z perfumami DKNY, zawsze będzie ona wyglądać wyjątkowo, niepowtarzalnie i jedynie w swoim rodzaju. Zachwycać można na wiele sposobów, ale z nutami zapachowymi tej marki, ten zachwyt osiągnie podwójne znaczenie.