Przeglądana kategoria:

Gabriela Sabatini / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy damskie Gabriela Sabatini

 
Bez wątpienia marka Gabriela Sabatini znana jest milionom ludzi na całym świecie. Kiedy pojawiła się na rynku? Skąd taka popularność dziś perfum, które oznaczone są jej imieniem i nazwiskiem? Ta argentyńska tenisistka była w latach 80 - tych i 90 - tych jedną z pierwszych gwiazd sportu. To właśnie ona użyczyła perfumom swojego imienia, a później w 1989 roku wydała swoje pierwsze zapachy. Dziś jest potęgą, którą zna cały świat, bowiem za Gabriela Sabatini perfumy podążają kobiety z każdego niemal zakątka ziemi.
 

Gabriela Sabatini

Co wyróżnia perfumy damskie Gabriela Sabatini? Przede wszystkim naturalny i świeży zapach, który jest znacznie inny na tle konkurencji. Co więcej, cena, na którą może pozwolić sobie absolutnie każdy. Bez wątpienia dużą renomę zyskały te perfumy dzięki współpracy z wieloma wybitnymi specjalistami, w tym między innymi z Martinem Grasem, Dorothee Piot, Harry Fremont, Christophe Raynaud, Francis Deleamont czy Gilles Romey.
 
Kobiety podążają za tym wszystkim, co wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne. Bez wątpienia, jeśli w grę wchodzą niezwykle zapachy, to Gabriela Sabatini - woda perfumowana, to najlepszy wybór jakiego tylko można dokonać. Moc kwiatów, owoców i pełni świeżości, która pasuje niemal do każdej pory roku. Oprócz codziennej stylizacji, bez wątpienia to właśnie otoczka zapachów stanowi dopełnienie całości wyglądu niejednej kobiety. Z tą marką, ten wygląd może nabrać jeszcze lepszego wydźwięku.