Przeglądana kategoria:

Guerlain / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Guerlain perfumy damskie

 
Marka z ogromną tradycją, dużym doświadczeniem, jak również sławą i renomą. Tak z całą pewnością można określić Guerlain- markę, która dziś jest potęgą i którą zna cały świat. Jej początki sięgają 1828 roku, gdzie firmę w Paryżu założył Pierre - Francois - Pascal Guerlain. Początkowo zajmował się sprzedażą produktów sprowadzanych z Anglii, jednak bardzo szybko zajął się produkcją własnych perfum, które znamy do dziś dnia. To, co na pewno wyróżnia markę w sposób szczególny, to przede wszystkim zastosowanie najwyższej jakości składników do tworzenia perfum, wyjątkowe zestawienia nut zapachowych, a do tego również i oryginalne flakoniki, które sprawiają, że na toaletkach prezentują się one naprawdę wybornie.
 

Guerlain

 
Pierwszym perfumem, jaki pojawił się na rynku był Eau de Cologne Imperial, który to pojawił się w 1853 roku. Początkowo perfumy Guerlain produkowane były przede wszystkim dla osób majętnych, dla arystokracji, jak również i na dwory królewskie oraz cesarskie. Dziś na Guerlain perfumy damskie mogą pozwolić sobie wszystkie kobiety. Wystarczy tylko jeden raz skosztować ten zapach, by stał się on ulubionym dla każdej z pań. Ta wyjątkowość wynika z niepowtarzalnego połączenia składników, dzięki którym można wokół siebie stworzyć niezwykłą otoczkę wyjątkowości i piękna.
 
Choć dziś rodzina Guerlain już nie żyje, a marka została wykupiona przez francuski koncern LVMH, to jednak mimo wszystko perfumy Guerlain nadal cieszą się niezwykle dużą popularnością i wybierane są one przez dziesiątki ludzi na całym świecie. Mieć wokół siebie zapach, który może wyrazić i nas i naszą osobowość, to mieć bardzo dużo. Nawet najlepsza stylizacja nie wystarczy, jeśli nie jest ona dopełniona odpowiednim zapachem. Kolekcja od Guerlain na pewno przypodoba się nawet najbardziej wymagającym odbiorcom.