Przeglądana kategoria:

Katy Perry / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Katy perry perfumy

 
Czas na perfumy z błyskiem gwiazdy! Katy Perry proponuje swoim fankom oryginalne zapachy już od 2010 roku, kiedy na rynek wypuściła swój pierwszy flakonik Purr. Artystyczny sukces Perry na scenie muzycznej musiał znaleźć swoje odzwierciedlenie w perfumach, które niemal natychmiast stały się wielkim powodzeniem. Obecnie Katy Pery sygnuje swoim nazwiskiem kilka kompozycji zapachowych skierowanych dla kobiet, które lubią czuć się pewnie i powabnie bez względu na okoliczności. Sprawdź, jakie zapachy mamy w naszym sklepie!
 
Perfumy Katy Perry są inspirowane jej muzycznymi fascynacjami - stąd jednym z ważniejszych zapachów w jej kolekcji jest Killer Queen, nawiązujący do utworu zespołu Queen z 1974 roku. W zapachach sygnowanych nazwiskiem Perry znajdziesz niezwykle świeże nuty owocowe, które symbolizują wieczną młodość i witalność każdej kobiety. Nuty te połączone ze słodko-drzewną bazą dają idealne perfumy na lato. Szalona randka czy wypad z przyjaciółmi - w tych okazjach perfumy Katy Perry sprawdzą się idealnie!
 

Perfumy Katy Perry

 
Jeśli chcesz podkreślić swoją osobowość, która jest uosobieniem frywolności i lekkości, to koniecznie sprawdź perfumy Katy Perry. Charakteryzuje je nie tylko wyraźny i długotrwały zapach, ale również przepiękne, kunsztowne flakoniki, które zdradzają fascynującą zawartość. Perfumy Katy Perry wyrażają świeżość i radość życia, które są tak bliskie kobiecego poczucia pewności siebie. Zanurz się w świat widziany oczami gwiazdy, pokaż, że świat jest dla Ciebie sceną, gdzie wszystkie oczy są zwrócone w Twoją stronę.