Przeglądana kategoria:

Coty / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Coty perfumy

 
Coty to marka, którą zna cały świat i która w świecie firm farmaceutycznych odgrywa niezwykle ważną rolę. Jej dochody wynoszą blisko 9 miliardów dolarów. Jest potęgą, jeśli chodzi o firmę tworzącą doskonałej jakości zapachy, a ponadto produkuje również produkty do koloryzacji i stylizacji włosów, jak również i kosmetyki kolorowe. Dzieli się ona na trzy segmenty, w zależności właśnie od produkowanego asortymentu: Coty Consumer Beauty, Coty Luxury i Coty Professional Beauty. Jeśli chcemy postawić na produkty luksusowe, ekskluzywne i jedyne w swoim rodzaju, to na pewno Coty okaże się być strzałem w dziesiątkę.
 

Coty perfumy

 
Coty została założona w 1904 roku w Paryżu przez Francois Coty. W Polsce pojawiła się w 1993 roku. Od samego początku marka stała się jedną z wiodących, jeśli w grę wchodzą kosmetyki i perfumy. Blisko 30 prestiżowych nagród, miliony zadowolonych klientów, setki najwyższej jakości produktów. Czyż można chcieć czegoś więcej? Jeśli chcemy postawić na różnorodność produktów, na najlepsze kosmetyki i najwyższej jakości zapachy, to na pewno Coty okaże się być bardzo dobrym wyborem dla wszystkich klientów.
 
Perfumy Coty to marka, która jest liderem, jeśli chodzi o zapachy. To perfumy, które potrafią wyrazić więcej, niż tysiąc słów. Wystarczy otulić się zmysłową wonią perfum Coty, by móc zakochać się w nich od pierwszego wejrzenia. Trwałe, mocne, z mieszanką tak wielu różnorodnych zapachów, iż każda kompozycja jest niebanalna i wyjątkowa w każdym, najmniejszym tego słowa znaczeniu. Jeśli cudowny zapach perfum na ciele, to na pewno Coty będzie wyborem perfekcyjnym.