Przeglądana kategoria:

Rihanna / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-3 of 3 item(s)

Aktywne filtry

Perfumy Rihanna

 
To zapachy, które doskonale pasują do nowoczesnych, pewnych siebie kobiet. Są połączeniem buntowniczych, odważnych akcentów z ponadczasową klasyką i elegancją. Doskonale sprawdzają się jako zapachy na co dzień, jak i na specjalne okazje i wieczorne wyjścia. Skomponowane tak, by rozwijać się przez długi czas i ciągle zaskakiwać nowymi akcentami. W ich składzie znajdziemy nuty kwiatowe, owocowe, jak również egzotyczne i ciepłe. Dzięki temu każda z pań może znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje, by odzwierciedlić swój charakter i zwrócić na siebie uwagę.
 
Rihanna to słynna piosenkarka balansująca na granicy muzyki pop i r’n’b, która niejednokrotnie pokazała, że jest kobietą z charakterem, a mimo to nie traci klasy i elegancji, za którą kochają ją fani. Nic więc dziwnego, że perfumy sygnowane jej nazwiskiem są dokładnie takie same. Stworzone przez czołowych twórców zapachów, perfumy Rihanna to idealnie dopasowane kompozycje, które są niecodzienne, intrygujące, a mimo to pozostają eleganckie i utrzymane w granicach dobrego smaku. Sygnowane przez Rihannę perfumy to kwintesencja nowoczesnej, odważnej kobiecości.
 

Perfumy Rihanna

 
Zapachy sygnowane nazwiskiem słynnej piosenkarki istnieją na rynku od 2011 roku. W tym czasie spotkały się z uznaniem wielu kobiet, niezależnie od ich wieku. Są bowiem kompozycjami, które doskonale sprawdzają się zarówno jako zapach na co dzień, jak i idealne perfumy na większe wyjścia. Zazwyczaj dominują w nich kwiaty, owoce oraz akcenty egzotyczne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się jako zapachy na ciepłe, letnie dni.