Przeglądana kategoria:

Lolita Lempicka / Perfumy L'amour

Pokazuje 1-1 of 1 item(s)

Aktywne filtry

Lolita Lempicka perfumy

 
Marka Lolita Lempicka pojawiła się na rynku francuskim w 1954 roku. Jej założycielką jest projektantka mody, stylistka i kreatorka perfum Josiane Maryse Pividal. Kobieta pełna charyzmy - pokazała, jak ważna i istotna jest kobiecość. Wszystko to, co wyszło spod jej rąk, niemal od razu spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Lolita Lempicka perfumy pojawiły się na rynku w 1995 roku. To właśnie wtedy Prividal podpisała umowę na produkcję perfum, które to oznaczone odtąd miały być właśnie jej marką. Dziś zapachy te cieszą się ogromną popularnością, a kobiety biją się o te zapachy każdego dnia.
 

Lolita Lempicka

Perfumy Lolita Lempicka do sprzedaży weszły między innymi w 1997 roku. Kształt jabłuszka znany jest z pewnością niejednej miłośniczce luksusowych zapachów. W 2000 roku, zaprezentowano pierwszy perfum skierowany z kolei dla mężczyzn. Sześć lat później, w 2006 roku pojawiły się Lolita Lempicka perfumy - ,,L”, które to nawiązywały do syren. W 2008 roku wyszły kolejne dwa zapachy - Fleur Defendue i Fleur de Corail, który od razu zyskały swoją klientelę. W chwili obecnej największą popularnością cieszy się Si Lolita, którego to zapach znalazł się w flakonie inspirowanym czterolistną koniczynką.
 
Coś wyjątkowego, niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju. Coś pełnego pasji, miłości, emocji i zakochania w życiu. Tak z pewnością w skrócie można określić perfumy Lolita Lempicka, które zna cały świat i na które stawia bardzo wielu klientów na całym świecie. Wyjątkowe zapachy łączące w sobie wiele różnorodnych nut połączonych w jedno - coś wyjątkowego w każdym tego słowa znaczeniu.