fb

Przeglądana kategoria:

Perfumy damskie Paco Rabanne

Pokazuje 1-4 of 4 item(s)

Aktywne filtry

Paco Rabanne – mistrz zabawy stylami, materiałami, aromatami. Znany projektant młody o korzeniach hiszpańskich i francuskich, w 1966 roku założył własną markę, która rozpoczęła nową erę w branży modowej. Oryginalne projekty łączące w sobie eklektyczny design, luksusowe materiały i przemyślana koncepcja, która zaskakuje niejednokrotnie ekstrawaganckimi, prowokującymi wyobraźnię projektami. Od 1969 roku Paco Rabanne działa również w branży perfumeryjnej, oferując niezliczoną ilość niepowtarzalnych kompozycji zapachowych dla kobiet i mężczyzn, którzy znają cenę własnej osobowości.

 

Perfumy damskie Paco Rabanne– kwintesencja luksusu, elegancji i dobrego smaku

 
Perfumy damskie Paco Rabanne to esencje uniwersalne, doskonale łączące się ze stylizacjami codziennymi, wieczorowymi, jak również tymi na specjalne, wyjątkowe okazje. W każdej z nich wyczuć można nutę ekstrawagancji i niecodziennego aromatu, inspirowanego motywami iście królewskimi. Perfumy damskie Paco Rabanne wspaniale łączą w sobie kwiatową świeżość i korzenną sensualność, która dodaje im seksapilu i namiętności. W damskich perfumach Paco Rabanne wyraźnie dominuje mocny, ostry aromat, który wspaniale nawiązuje do idei luksusu propagowanej przez Paco Rabanne.
 
Na szczególną uwagę w perfumach Paco Rabanne zasługuje nietypowy design flakoników, wśród których znaleźć można motyw sztabki złota (Paco Rabanne One), czy też drogocenne trofeum (Paco Rabanne Invictus). Wszystko po to, by pozwolić nam jeszcze lepiej wczuć się w rolę, którą przyjmujemy, otulają ciało niezwykłym aromatem perfum Paco Rabanne.